Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Awarie

Awaria w Pobiednej - informacja nt. dostaw wody

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż utrudnienia w dostawie wody w miejscowości Pobiedna wynikają z wystąpienia rozległej awarii sieci wodociągowej.

Więcej…

Przerwa w dostawie wody w Leśnej dn. 7/11/2013

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie „SYNERGIA”  informuje, iż w dniu 07.11.2013r. od godziny 9ᴼᴼ nastąpi przerwa w dostawie wody, która będzie trwała do godziny 14ᴼᴼ w miejscowości Leśna
Przerwa jest spowodowana wymianą uszkodzonego fragmentu sieci wodociągowej na ul. Żeromskiego/ul. Rynek
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

Przedłużenie terminu usuwania awarii w rynku

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż awaria w Rynku jest tak poważna, iż nie jesteśmy w stanie określić precyzyjnie chwili, w której przywrócimy dostawę wody. Dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania był maksymalnie krótki. Przewidujemy, iż o ile nie pojawią się inne komplikacje, woda powinna być w kranach ok. godziny 18-tej. Przepraszamy za utrudnienia.

Przerwa w dostawie wody: Leśna

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie „SYNERGIA”  informuje, iż w dniu 05.11.2013 r. od godziny 9ᴼᴼ nastąpi przerwa w dostawie wody, która będzie trwała do godziny 14ᴼᴼ w miejscowości Leśna. Przerwa jest spowodowana awarią sieci wodociągowej na ul. Żeromskiego/ul. Rynek.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

Awaria na ul. Baworowo w Leśnej

  • PDF

Informujemy, iż w dniu jutrzejszym, tj. 13/12/2012 od godziny 9 do godziny 15-tej planujemy wyłączyć wodę dla mieszkańców ul.Baworowo w Leśnej. Przerwa w dostawie wody spowodowana jest wykrytą awarią sieci. Zastrzegamy, iż w zależności od tego , co okaże się po dokonaniu rozkopu terenu, przerwa w dostawie wooy może ulec wydłużeniu, o czym poinformujemy w kolejnym komunikacie. Za utrudnienia przepraszamy.

Awaria na skrzyżowaniu ul. Morcinka i Kochanowskiego

  • PDF

Informujemy, iż na skrzyżowaniu ulic Morcinka i Kochanowskiego prowadzone są prace związane z usuwaniem awarii zasuw. W związku z tym, ma miejsce przerwa w dostawie wody. Planowane usunięcie awarii nastąpi w dniu dzisiejszym do godziny 13-tej. Przepraszamy za utrudnienia.

Awaria wodna na ul. Polnej w Pobiednej

  • PDF

Pracownicy PM zlokalizowali i usunęli koleją awarię wodną na sieci wodociągowej doprowadzającej wodę do całej miejscowości Pobiedna. W trakcie prac dokonano wymiany uszkodzonego odcinka rury azbestowo cementowej i zamontowano 6mb rury PVC. Prace postępowały wolno z uwagi na grząski teren spowodowany wyciekiem. Po 6 godzinach pracy sieć została ponownie uruchomiona, jednocześnie przez cały czas naprawy woda pitna była dostarczana beczkowozem z Leśnej.

Awaria w Pobiednej i na Cmentarzu Komunalnym w Leśnej

  • PDF

Kolejna awaria w tym miesiącu, tym razem w Pobiednej, na ul. Polnej oraz awaria instalacji wodnej na cmentarzu. Dołożymy wszelkich starań, aby usunąć awarie w dniu dzisiejszym. Uprzedzamy o możliwości czasowego braku wody na tych odcinkach. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Awaria ul. Sienkiewicza

  • PDF

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym niestety nie udało się usunąć awarii na ul. Sienkiewicza. Dołożymy wszelkich starań, aby usunąć awarię w dniu jutrzejszym tj. 20/05/2012 r.. informując jednocześnie o możliwych przerwach w dostawie wody na tym odcinku. Widoczny wyciek na ul. Sienkieiwcza jest efektem decyzji o nie wyłączaniu wody na ul. Sienkiewicza naszym odbiorcom. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Strona 1 z 3