Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

UROCZYSTE PRZEKAZANIE ZMODERNIZOWANEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

  • PDF

W dniu 07.06.2013 r. o godzinie 11-tej nastąpiło uroczyste przekazanie przez Pana Burmistrza Jana Surowca zmodernizowanej Oczyszczalni Ścieków w Smolniku użytkownikowi, czyli PM SYNERGIA Sp. z o.o., którą reprezentował Prezes Zarządu Paweł Duchnik.

Więcej…

31/05/2013 SYNERGIA BĘDZIE NIECZYNNA

  • PDF

Uprzejmie informujemy że w dniu 31.05.2013 roku PM SYNERGIA Sp. z o.o. będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Sprawy pilne prosimy zgłaszać pod nr telefonu: 75 72 11 180.

 

 

KONSORCJUM SYNERGII I ZGiUK Lubań

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym Zarządy PM SYNERGIA Sp. z o.o. oraz ZGiUK Sp. z o.o. w Lubaniu podpisali umowę o utworzeniu konsorcjum, w ramach którego obie Spółki wspólnie przystąpią do organizowanego przez Gminę Leśna przetargu na "Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Leśna". Dzięki połączeniu siły obu przedsiębiorstw, zamiast konkurencji uzyskano efekt synergii, w konsekwencji czego szanse obu podmiotów zdecydowanie rosną.

Przerwa w majowy weekend

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 2 maja 2013 biura Spółki będą nieczynne.

INFORMACJA NA TEMAT UMÓW NA ODBIÓR ODPADÓW STAŁYCH

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w związku z wejściem w życie od 1 lipca 2013 roku nowej ustawy o utrzymaniu czystości należy zakończyć dotychczas obowiązujące umowy w tym zakresie. Tym samym wszystkie osoby, które mają zawartą umowę jeszcze z ZUK-iem, a usługa realizowana jest na podstawie faktów dokonanych przez PM SYNERGIA Sp. z o.o., nie muszą dokonywać wypowiedzenia. Osoby, które zawarły umowę z PM SYNERGIA SP. z o.o. na czas nieokreślony otrzymają jej wypowiedzenie ze skutkiem na 30.06.2013 roku, a pozostali Klienci PM SYNERGIA - już mają w umowie zamknięty okres umowny, tj. do 30.06.2013 r., w związku z czym z chwilą wejścia w życie nowej ustawy umowy z PM SYNERGIA Sp. z o.o. automatycznie wygasają. Dla pewności prosimy o sprawdzenie w swoich umowach okres obowiązywania umowy i w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Handlowym Spółki.

Jednocześnie informujemy, że podmioty gospodarcze, mimo nowej ustawy, nadal będą miały dowolność wyboru firmy realizującej usługę zbiórki odpadów. Tym samym przedsiębiorstwa, którym obecnie świadczymy usługę nadal będą przez nas obsługiwane. Zachęcamy też właścicieli firm, którzy korzystają z usług podmiotów konkurencyjnych, do skorzystania z naszej oferty.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy

Zarzad Spółki z Załogą

Informacja nt. radonu w wodzie pitnej

  • PDF

Od czasu ostatniej sesji Rady Miejskiej w Leśnej, która odbyła się 28 lutego 2013 roku, w Leśnej rozpowszechniane są informacje o szkodliwości wody pitnej dostarczanej przez PM SYNERGIA Sp. z o.o.. W związku z tym informujemy, iż Spółka zleciła badanie wody na zawartość radonu w wodzie pitnej. Wyniki badań wskazują, że poziom radonu w wodzie waha się od kilku do  240 Bq/l.

Więcej…