Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Odbiór odpadów z miejscowości Pobiedna

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż odbiór odpadów zaplanowany zgodnie z harmonogramem na czwartek 16/10/2014 r. odbędzie się  w dzień wcześniej, tj. 15/10/2014 r. Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Odbiór odpadów z ul. Baworowo

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż odpady zmieszane zamiast w czwartek, tj. 04/09/2014 r. zostaną odebrane w dniu jutrzejszym, tj. 03/09/2014 r.. Prosimy o wystawienie pojemników.

Awaria w Pobiednej - informacja nt. dostaw wody

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż utrudnienia w dostawie wody w miejscowości Pobiedna wynikają z wystąpienia rozległej awarii sieci wodociągowej.

Więcej…

OFERTA PRACY

  • PDF

PM SYNERGIA Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownika Działu Gospodarki Mieszkaniowej. Termin składania aplikacji do 29/08/2014. Więcej informacji znajdziecie Państwo klikając tutaj.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013 dla PM SYNERGIA Sp. z o.o.

  • PDF

Mamy zaszczyt poinformować poinformować Państwa, iż PM SYNERGIA Sp. z o.o. już po raz drugi otrzymało Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013. Niniejszy certyfikat uzyskaliśmy jako dowód sprawnego zarządzania Spółką, świadczący o bardzo dobrej kondycji i płynności finansowej przedsiębiorstwa, wywiązywaniu się ze zobowiązań w transakcjach biznesowych oraz minimalnym ryzyku zawieranych kontraktów z PM SYNERGIA Sp. z o.o..

Zużyte świetlówki, żarówki i baterie

  • PDF

Uprzejmie informujemy, że zużyte świetlówki, żarówki i baterie, zamiast na PSZOK, można wrzucać do pojemników zlokalizowanych przy siedzibie PM SYNERGIA Sp. z o.o.. w dni robocze w godzinach od 7-15.  Pojemniki na zużyte baterie znajdują się na korytarzach budynku, pojemnik na zużyte świetlówki i żarówki - obok parkingu dla rowerów, na placu przed siedzibą Spółki.

Oferta na usunięcie worków przeciwpowodziowych z piaskiem

  • PDF

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, PM SYNERGIA Sp. z o.o. oferuje usługę usunięcia piasku z worków przeciwpowodziowych. Cena opróżnienia i wywozu jednego worka piasku to 1,5 zł brutto/szt.. W celu zamówienia usługi prosimy o kontakt telefonicznyi. Telefon kontaktowy w godz. 7-15 w dni robocze:
502 330 820
. Zapraszamy do współpracy.

Strona 1 z 17