Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

PARTNERZY

Reklama

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w marcu 2014 roku

  • PDF

Uprzejmie informujemy o możliwości pozbywania się odpadów wielkogabarytowych w miesiącu marcu. Harmonogram zbiórki odpadów oraz lokalizację i terminy rozstawienia kontenerów znajdziecie Państwo tutaj.

Przetarg- lokal użytkowy w Leśnej, ul. Świerczewskiego 7

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o. o. z/s w Leśnej ogłasza przetarg nieograniczony ustny na dzierżawę lokalu użytkowego zlokalizowanego w Leśnej przy ul. Świerczewskiego 7.

Więcej…

NOWY HARMONOGRAM ODBIORU ODADÓW NA 2014

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w związku z nową umową na odbiór odpadów z terenu Gminy Leśna, konsorcjum przygotowało i niniejszym publikuje nowy harmonogram odpadów, który obowiązywać będzie w 2014 roku. Zmiany dotyczą głównie częstotliwości odbioru odpadów z terenów wsi. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wprowadzone zmiany nie wpłynęły na obowiązujący do dzisiaj harmonogram, tzn. aby nie uległy zmianie dni odbioru odpadów z Państwa posesji.

Nowy harmonogram można pobrać klikając tutaj lub w baner po prawej stronie.

Kasa Spółki nie będzie czynna 31/12/2013

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż kasa w siedzibie Spółki w dniu 31/12/2013 roku będzie nieczynna. W związku z tym prosimy o uregulowanie swoich zobowiązań wobec PM SYNERGIA Sp. z o.o. przed tym terminem. Ewentualnie prosimy o regulowanie należności na rachunek bankowy Spółki: 43 8392 0004 4203 8582 2000 0010.

Szczególnie prośbę o uregulowanie należności kierujemy do osób posiadających zadłużenie, aby uniknęli Państwo dodatkowych kosztów z tytułu odsetek i innych kosztów dochodzenia należności.

24/12/2013 PM SYNERGIA Sp. z o.o. nieczynna

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24/12/2013 roku biura PM SYNERGIA Sp. z o.o. nie będą czynne.

Jednocześnie w imieniu Zarządu i Pracowników Spółki składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Przetarg- lokal użytkowy w Podiednej, 116,63 m

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o. o. z/s w Leśnej ogłasza przetarg nieograniczony ustny na dzierżawę lokalu użytkowego w Pobiednej przy ul. Dworcowej 23.

Więcej…

Przetarg nieograniczony ustny na dzierżawę pomieszczenia garażowego w Smolniku 52.

  • PDF

Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o. o. z/s w Leśnej ogłasza przetarg nieograniczony ustny na dzierżawę pomieszczenia garażowego w Smolniku 52.

Więcej…

Strona 1 z 15