Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

UWAGA - 1/11/2013 ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

  • PDF

W związku ze zbliżającym się dniem 01 listopada 2013 roku Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o. w Leśnej informuje, iż nastąpi zmiana organizacji ruchu w dnia od 01 do 02 listopada 2013 roku w obrębie Cmentarza Komunalnego w Leśnej. Zmiana dotyczy n/w ulic:

Więcej…

Zapisy na zawarcie umowy w zkaresie dzierżawy trójpaków

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 11.09.2013 r. do dnia 26.09.2013 r. przyjmujemy zapisy osób chcących zawrzeć umowę na dzierżawę trójpaka do selektywnej zbiórki odpadów. W ramach umowy dzierżawy każdy otrzymuje trójpak i worki. Po odbiorze odpadów na wymianę zostawiane są worki puste. Jednocześnie informujemy, iż w sytuacji, w której ktoś produkuje więcej niż jeden worek np. plastkiu, otrzyma tyle worków, ile zostało odebranych. Przy pierwszym odbiorze prosimy o poinformowanie Pracowników o potrzebie większej ilości worków (2-3 szt.). Ewentualnie zostawienie takiej informacji dla Pracownika. Osoby, które zadeklarowały segregację odpadów i nie chcą zawrzeć umowy na dzierżawę trójpaka, zobowiązane są do ich zapewnienia we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Informacja ws. wywozu odpadów - BIO odpady

  • PDF

Na wniosek Urzędu Miejskiego w Leśnej oraz mieszkańców Gminy Leśna, informujemy, iż w części harmonogramu poświęconej BIO odpadom dokonaliśmy modyfikacji polegającej na wprowadzeniu dat odbioru odpadów, aby uniknąć nieporozumień w przyszłości. Żadnych innych zmian w stosunku do wczorajszych nie dokonaliśmy.

Jeszcze raz przepraszamy za powstałe utrudnienia.

NOWY HARMONOGRAM z poprawkami z dn. 21.08.2013 r. oraz datami odbioru BIO odpadów.

Informacja ws. wywozu odpadów posegregowanych

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż w obecnie obowiązującym harmonogramie wywozu odpadów istnieje błąd. Otóż odpady posortowane będą wywożone w kolejnym tygodniu, tj. od 26.08.2013 r.. Bardzo serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja się w przyszłości nie wydarzyła. W związku z tym ponownie dokonaliśmy przeglądu harmonogramu i wprowadziliśmy uzupełnienia. Pierwsze to określenie precyzyjnych terminów (datami) wywozu odpadów posortowanych, które wywozimy raz w miesiącu. BIO-odpady wywożone są jednego dnia z terenu całej Gminy Leśna dwa razy w miesiącu (w parzyste tygodnie) w okresie letnim (od kwietnia do października) oraz raz w miesiącu w okresie zimowym (od listopada do końca marca).

Niemniej bardzo serdecznie przepraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Leśna za zaistniałą sytuację.

NOWY HARMONOGRAM z poprawkami z dn. 21.08.2013 r.

Popowodziowy odbiór szamba

  • PDF

Osoby poszkodowane podczas powodzi prosimy o zgłaszanie odbioru szamba. Zgłoszeń dokonywać prosimy na nr 75 72 11 583, wew. 23. Zgłoszenia przyjmujemy do jutra, tj. do 02.08.2013 r.

Zachęcamy do rejestrowania się w systmie SMS

  • PDF

Zachęcamy Państwa do rejestrowania się w Samorządowym Informatorze SMS. Rejestracja jest darmowa i prosta. Wystarczy wysłać sms na nr 661 000 112 i wpisać w treści tak.dlb03.

Dzięki temu będziecie mogli Państwo otrzymywać informacje o najważniejszych wydarzeniach w Gminie, ostrzeżenia, komunikaty. O tym jak jest to przydatne i ważne przekonaliśmy się podczas ostatnich dni, kiedy to mogliśmy się z Państwem szybko komunikować i przekazywać najważniejsze informacje.

Jeszcze raz zachęcamy do rejestrowania się w systemie. Prosimy jednocześnie o przekazywanie informacji znajomym, sąsiadom, którzy jeszcze tego nie zrobili.

KOMUNIKAT -Dostawy wody pitnej beczkowozem

  • PDF

Informujemy, iż PM SYNERGIA Sp. z o.o. , począwszy od 30/07/2013 będzie dostarczać wodę pitną w beczce (do odwołania). Woda dowożona będzie w dwóch przedziałach czasowych:
pierwszy kurs: od godz. 8 do 12, drugi kurs: od 14 do 18.

Trasy przejazdu:
1. Wiejska, Smolnik, Miłoszów,
2. Świerczewskiego (do Dolwisu), Stroma, Polna, Osiedle, Pocztowa,Baworowo, Baworowo Kolonie.
3. Smolnik, tzw. Kabzówka, Stankowice (do mostu).

Oprócz tego woda pitna dystrybuowana będzie na Rynku. Prosimy osoby z ulic przyległych do Rynku, o zaopatrywanie się w wodę pitną prz UM w Leśnej, m.in. mieszkańców ul. Sienkiewiicza, Świerczewskiego, Kochanowskiego, Morcinka, Kościlanej, Żeromksiego, Szkolnej, Lubańskiej.