Reklama
Reklama
Reklama

WYRÓŻNIENIA

USŁUGI POGRZEBOWE

Twoim zdaniem

Uważam, że utworzenie Spółki zamiast ABK i ZUK to dobry pomysł

Zgadzam się - 86.2%
Nie zgadzam się - 11%
Nie mam zdania - 2.8%

Total votes: 109
The voting for this poll has ended on: 13 Wrz 2011 - 00:59

KORZYSTAMY Z HOSTINGU

ZOBACZ TAKŻE

ZAREJESTRUJ SIĘ

OFERTA PRACY

  • PDF

PM SYNERGIA Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownika Działu Gospodarki Mieszkaniowej. Termin składania aplikacji do 29/08/2014. Więcej informacji znajdziecie Państwo klikając tutaj.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013 dla PM SYNERGIA Sp. z o.o.

  • PDF

Mamy zaszczyt poinformować poinformować Państwa, iż PM SYNERGIA Sp. z o.o. już po raz drugi otrzymało Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013. Niniejszy certyfikat uzyskaliśmy jako dowód sprawnego zarządzania Spółką, świadczący o bardzo dobrej kondycji i płynności finansowej przedsiębiorstwa, wywiązywaniu się ze zobowiązań w transakcjach biznesowych oraz minimalnym ryzyku zawieranych kontraktów z PM SYNERGIA Sp. z o.o..

Zużyte świetlówki, żarówki i baterie

  • PDF

Uprzejmie informujemy, że zużyte świetlówki, żarówki i baterie, zamiast na PSZOK, można wrzucać do pojemników zlokalizowanych przy siedzibie PM SYNERGIA Sp. z o.o.. w dni robocze w godzinach od 7-15.  Pojemniki na zużyte baterie znajdują się na korytarzach budynku, pojemnik na zużyte świetlówki i żarówki - obok parkingu dla rowerów, na placu przed siedzibą Spółki.

Oferta na usunięcie worków przeciwpowodziowych z piaskiem

  • PDF

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, PM SYNERGIA Sp. z o.o. oferuje usługę usunięcia piasku z worków przeciwpowodziowych. Cena opróżnienia i wywozu jednego worka piasku to 1,5 zł brutto/szt.. W celu zamówienia usługi prosimy o kontakt telefonicznyi. Telefon kontaktowy w godz. 7-15 w dni robocze:
502 330 820
. Zapraszamy do współpracy.

20 maja 2014 - biura nieczynne

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż dnia 20.06.2014 r. biura PM SYNERGIA Sp. z o.o. będą nieczynne. W razie awarii siec wodociągowej lub kanalizacyjnej prosimy dzwonić pod nr 75 72 11 180. W przypadku pogrzebu 502 399 632. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

AKCJA WINDYKACJA

  • PDF

Uprzejmie informujemy, iż PM SYNERGIA Sp. z o.o. podjęła zdecydowane kroki windykacyjne wobec osób, które notorycznie zalegają w opłatach za mieszkanie, jak również za inne usługi.

Więcej…

WESOŁYCH ŚWIĄT

  • PDF

Zarząd i Pracownicy Spółki życzą Państwu zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych, suto zastawionych stołów, dużo wody poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań z przyjaciółmi i rodziną.